منو

قیمت روز زعفران ✅ 6 خرداد 1403 [23% کاهش📈]

قیمت روز زعفران

فهرست مطالب

قیمت زعفران امروز کیلویی – قیمت ا کیلو زعفران

زعفران در دنیای امروز به ادویه ای محبوب تبدیل شده که فروشنده و خریداران زیادی را به خود اختصاص می دهد. فروشگاه زرشک و زعفران اسداللهی لیست قیمت زعفران امروز را بصورت مستقیم از شهر طلای سرخ ایران ، قائنات در اختیار شما قرار می دهد. در جدول زیر انواع زعفران و قیمت آن ها به ازای هر کیلو آورده شده است.

زعفرانقیمت کیلویی
دخترپیچ (دسته)69
سرگل شکستهناموجود
سرگل صادراتی90
سوپر نگین99
سوپر نگین اتویی102
نگین97
سنتی خشک قائنات95

قیمت زعفران گرمی – قیمت زعفران به گرم

و شما می توانید این قیمت هارا به صورت گرمی نیز روزانه دریافت کنید. از آنجاییکه لیست قیمت زعفران در سایت ها بطور مستقیم طبق نرخ در شهرستان قائنات به روز می شود. توجه داشته باشید که اگر با واحد گرم آشنایی بیشتری دارید و اندازه گیری گرم برای شما به نسبت راحت تر است پیشنهاد می کنم به جای خرید یک مثقال ، زعفران ۴ گرمی را خریداری کنید. که در این صورت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید چه در تلگرام و ایتا و حتی اینستاگرام  چرا که ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز هستیم.

زعفرانقیمت به ازای ۱ گرم
دخترپیچ (دسته)این نوع زعفران در وزن گرمی موجود نیست
سرگل صادراتی94
سوپر نگین102
سوپر نگین اتویی104
نگین100
سنتی خشک100

قیمت زعفران امروز مثقالی - قیمت ا مثقال زعفران

در گذشته از لفظ مثقال برای خرید بسیار استفاده  شده است چرا که برای مردمان آن زمان یک واحد رایج و قابل قبول به شمار رفته است از این جهت هم اکنون نیز در ایران از این واحد برای زعفران استفاده می شود و درست است که مثقال که یک واحد رایج در فروش و عرضه زعفران است اما ممکن است سوالاتی را در ذهن کاربر ایجاد کند از قبیل :

قیمت یک مثقال زعفران چند گرم است ؟

این سوال اشتباه است چرا که در واقع باید پرسید هر مثقال زعفران چند گرم است ؟ پس در پاسخ به این سوال باید گفت که بصورت دقیق هر مثقال معادل ۴٫۶۰۸ گرم زعفران است. و اگر قصد خرید زعفران بصورت مثقالی که در بین خریداران محبوب باشد را دارید به شما زعفران سرگل صادراتی یک مثقالی را توصیه می کنم که در چندین ماه اخیر و بصورت کلی بیشترین فروش را داشته است.

قیمت زعفران مثقالی چند؟

چون نمیتوان یک مقدار ثابت و دقیق برای این سوال مشخص کرد و قیمت مدام در حال تغییر است پس بهترین جواب برای این سوال بررسی مداوم لیست قیمت مثقالی است و در ادامه برای شما آورده شده.

پس این لیست بصورت روزانه آپدیت خواهد شد تا شما بتوانید با مراجعه به سایت و بررسی قیمت ها از نوسانات این ادویه با ارزش با خبر باشید.

زعفرانقیمت به ازای ۱ مثقال
پوشال قلمدار ناموجود
دخترپیچ (دسته)340/000
سرگل صادراتی430/000
سوپر نگین470/000
سوپر نگین اتویی490/000
نگین460/000
سنتی خشک 460/000

افزایش قیمت زعفران امروز

متاسفانه ما به صورت روزانه این خبر را میشنویم که زعفران افزایش قیمت داشته است. اما آیا قیمت زعفران ممکن است به دلیل وجود واسطه افزایش یابد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت همواره و در هر موضوعی واسطه و دلال ها موجب افزایش قیمت شده اند. و زعفران از این قضیه مستثنی نیست.

از این جهت فروشگاه ما بدون واسطه و مستقیم از کشاورزان قائنات محصولات خود را تهیه و عرضه می کند.

قیمت زعفران قائنات

همان طور که گفتیم در مجموعه زرشک و زعفران اسداللهی ، زعفران مستقیما از شهرستان قاینات و بدون واسطه تهیه می شود. از آنجاییکه کارگاه و دفتر شرکت این مجموعه در شهرستان قائنات واقع شده است و تمامی مراحل از برداشت تا سورت و بسته بندی توسط خود مجموعه انجام می گیرد. از این جهت به شما در اصالت زعفران مجموعه اطمینان دهیم و میتوانید زعفران اصل و با کیفیت را از ما تهیه کنید.

قیمت زعفران ۴ گرمی

یکی از واحد های رایج برای زعفران مثقال است و افراد زیادی هستند که با این واحد آشنایی ندارند و اگر هم به گوششان خورده باشد. دقیقا نمیدانند هر مثقال معادل چند گرم است.اما باید بدانیم که هر مثقال معادل ۴٫۶۰۸ گرم است. از این جهت عده ای مشتریان عزیز ما این خواستار رند کردن این واحد و فروش به صورت ۴ گرم هستند. پس می توانید در تلگرام یا ایتا با ما در تماس باشید تا بسته بندی بصورت ۴ گرم برای شما عزیزان قرار گیرد. و قطعا قیمت آن به نسبت به مثقال کمتر خواهد بود.

جدیدترین اخبار قیمت زعفران

چنانچه مایل هستید درصورت تغییر قیمت زعفران اولین کسی باشید که مطلع می شوید. پس از شما تقاضا داریم شماره خود را در کادر زیر وارد کنید.

در پایان از شما متشکرم که تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید. امیدوارم بتوانید قیمت های به روز و راهنمایی ها به شما کمک کرده باشد و در نتیجه خرید مطمین بهتری داشته باشید.

مجموعه زرشک و زعفران اسداللهی مرجع فروش زعفران قاينات.

فیلتر بر اساس شهر محصول
زرشک و زعفران اسداللهی
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
زرشک و زعفران اسداللهی